Aktuální projekty

2017 - 2019  Podpora speciálních vzdělávacích potřeb pedagogů i žáků Gymnázia Rájec-Jestřebí

Projekt v rámci tzv. "šablon pro SŠ". Cílem projektu je rozvoj v oblastech, které škola určí jako prioritní pro svůj rozvoj a budoucí směřování (personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, podpora extrakurikulárních aktivit, aktivity rozvíjející ICT)

Informace poskytne:  Ing. Stanislav Laštůvka


20172019 Profesní rozvoj zaměstnanců školy

Projekt je zaměřen na mobilitu pracovníků školy, cílem je vyslat 6 zaměstnanců na metodické a jazykové kurzy (Velká Británie, Malta a Rakousko) a stínování na pracovišti (Slovensko a Španělsko). 

Informace poskytne: Mgr. Kateřina Pernicová20162018 Podpora výuky přírodních věd a cizích jazyků na Gymnáziu Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Projekt je zaměřen na zkvalitnění výuky přírodovědných předmětů a cizích jazyků a rozšíření využívání digitálních technologií ve výuce jednotlivých předmětů, v jeho rámci proběhnou stavební úpravy v půdní vestavbě stávající budovy.

Informace poskytne: Ing. Stanislav Laštůvka

2016–2018 Sportujme, spolupracujme a vzdělávejme se

Na projektu se podílejí města, školy a sportovní kluby z ČR, Slovenska (Tvrdošín) a Litvy (Biržai). Projekt je zaměřen na práce v terénu s videokamerou, GPS navigací a jejich následné využití pro cyklotrenažery (ergometry). Projekt rozvíjí podnikatelské a jazykové dovednosti studentů, a to zejména vytvořením fiktivní cestovní kanceláře.

Informace poskytne: Ing. Stanislav Laštůvka

2016–2018 Science beyond the classroom: undiscovered occupational areas

V průběhu střední školy se rozhoduje o budoucím zaměření uchazečů. Tento projekt vytváří pozitivní motivaci pro práci spojenou s vědami a přispívá tak k řešení dvou významných problémů dneška – nezaměstnanosti mladých a nedostatku kvalifikovaných odborníků v technických a přírodovědných profesích.

Projekt je zaměřen na poznávání vědy mimo školní třídu a s tím souvisejících, často překvapivých, povolání. Řeší se na gymnaziálních školách v ČR (Rájec-Jestřebí: energie a vytápění budov), Německu (Hannover: pozemní doprava), Francii (Pau: chemický průmysl a parfumerie) a Španělsku (Sevilla: životní prostředí).

Informace poskytne: Mgr. Kateřina Pernicová

 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

---sociální sítě---

.

--- infopanel ----

Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Komenského 240

679 02 Rájec-Jestřebí

T +420 516 432 181, +420 603 588 369

E kancelar@gymnaziumrajec.cz

---panel edupage---

---panel kalendář---

---panel fotoarchív---

---panel moodle---

Novinky

  • Ut placerat nunc

    15.11.2016

    Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Nam arcu magna, pulvinar ut sagittis vel, convallis quis nisi

  • Lorem ipsum dolor sit amet

    14.11.2016

    Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.

Duis risus est

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.