Informace, názory, doporučení

Výsledky přijímacího řízení do 1. ročníků pro školní rok 2017/18:
- čtyřletý studijní obor
- šestiletý studijní obor

Úvodní schůzka s rodiči žáků přijatých do prvních ročníků šestiletého studia a čtyřletého studia se uskuteční 20. čevna 2017 v odpoledních hodinách.

Vyhlašujeme další kolo přijímacího řízení do čtyřletého a šestiletého studijního cyklu gymnázia. Bližší informace - 516432181, 603588369

Škola má schválené tři mezinárodní projekty programu Erasmus+. Zapojit se mohou i nově nastupující studenti. Podrobnosti o projektech jsou zveřejněny v části PROJEKTY/Mezinárodní.

V tomto školní roce jsme zorganizovali zájezd do New Yorku a nyní připravujeme zájezd do Barcelony. Předpokládaný termín je srpen 2017.

Jarní úklid .... více
Zátiší pod Kloboukem .... více
Turistika, příroda i moderní technika - nový projekt ....  více
Hory, doly; na věž, do muzea i školy .... více
Třeťáci v Praze - Prague trip .... více
Hodiny literatury netradičně ....  více
Co jsme si navařili, to si sníme ..... více
Dojmy z rájeckého gymnázia....více
Šestileté gymnázium je řešením!....více
Proč (ne)má být slovo "soukromý" slovem neslušným?....více
Maturita je první velký krok...více
Přínos evropských projektů studentům naší školy...více
Učím, učíš,... učíme....více
Soukromé střední školy - další šance.....více

Výsledky hlasování GYMPL ROKU 2016
Naše škola se v žebříčku podle studentů umístila na 8. místě ze 40 hodnocených gymnázií v Jihomoravském kraji a podle absolventů na 3. místě.

Škola je partnerská škola Masarykovy univerzity Brno.
Škola je členem Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska.
Škola je partnerskou školou Cambridge P.A.R.K.

Fotografie, které nenajdete v naší fotogalerii, si můžete prohlédnout na adrese http://gymraj.rajce.idnes.cz