Informace, názory, doporučení

Nejnovější příspěvek: 4.  listopadu 2016 a 27. ledna 2017 pořádá škola Dny otevřených dveří, školu můžete navštívit i mimo tyto termíny, stačí telefonická domluva na 516432181,  603588369.

V rámci přestupu z jiné školy máme možnost přijmout zájemce pouze do nižších ročníků.

Škola má schválené další dva mezinárodní projekty. Zapojit se mohou i nově nastupující studenti. Podrobnosti o projektech budou zveřejněny v části PROJEKTY/Mezinárodní.

Pro tento školní rok připravujeme zájezdy do  New Yorku a Barcelony.

Správní rada Gymnázia rozhodla, že uchazeči nastupující do šestiletého studia nebudou po dobu plnění povinné školní docházky platit školné.

Vážení rodiče, žáci 7. a 9. tříd ZŠ, máte zájem o ŠESTILETÉ nebo ČTYŘLETÉ studium a hledáte kvalitu ve vzdělávání?  Jste na správných stránkách.

Turistika, příroda i moderní technika - nový projekt .... více
Hory, doly; na věž, do muzea i školy .... více
Třeťáci v Praze - Prague trip .... více
Hodiny literatury netradičně ....  více
Co jsme si navařili, to si sníme ..... více
Dojmy z rájeckého gymnázia....více
Šestileté gymnázium je řešením!....více
Proč (ne)má být slovo "soukromý" slovem neslušným?....více
Maturita je první velký krok...více
Přínos evropských projektů studentům naší školy...více
Učím, učíš,... učíme....více
Soukromé střední školy - další šance.....více
Individuální studijní pobyt ve Francii.....více

Výsledky hlasování GYMPL ROKU 2016
Naše škola se v žebříčku podle studentů umístila na 8. místě ze 40 hodnocených gymnázií v Jihomoravském kraji a podle absolventů na 3. místě.

Škola je partnerská škola Masarykovy univerzity Brno.
Škola je členem Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska.
Škola je partnerskou školou Cambridge P.A.R.K.

Fotografie, které nenajdete v naší fotogalerii, si můžete prohlédnout na adrese http://gymraj.rajce.idnes.cz