Informace, názory, doporučení

Nejnovější příspěvek: Možnost pro nově nastující studenty viz. Informace pro nově nastupující studenty

Vyhlašujeme další kolo přijímacího řízení pro šestiletý studijní obor gymnázia pro školní rok 2016/17. Přihlásit se mohou žáci sedmých tříd ZŠ. Stačí podat přihlášku a doložit vysvědčení. Zápisový lístek vydá ZŠ nebo je možné si ho vyzvednout na KÚ Brno, Odbor školství.

Informace na tel čísle 516 432 181 nebo 603 558 369

Pro následující školní rok připravujeme zájezdy do  New Yorku a Barcelony.

Správní rada Gymnázia rozhodla, že uchazeči nastupující do šestiletého studia nebudou po dobu plnění povinné školní docházky platit školné.

Vážení rodiče, žáci 7. a 9. tříd ZŠ, máte zájem o ŠESTILETÉ nebo ČTYŘLETÉ studium a hledáte kvalitu ve vzdělávání?  Jste na správných stránkách.

Turistika, příroda i moderní technika - nový projekt .... více
Hory, doly; na věž, do muzea i školy .... více
Třeťáci v Praze - Prague trip .... více
Hodiny literatury netradičně ....  více
Co jsme si navařili, to si sníme ..... více
CLIL - o krok napřed ve výuce angličtiny...více
Dojmy z rájeckého gymnázia....více
Šestileté gymnázium je řešením!....více
Proč (ne)má být slovo "soukromý" slovem neslušným?....více
Maturita je první velký krok...více
Přínos evropských projektů studentům naší školy...více
Učím, učíš,... učíme....více
Soukromé střední školy - další šance.....více
Individuální studijní pobyt ve Francii.....více

Výsledky hlasování GYMPL ROKU 2016
Naše škola se v žebříčku podle studentů umístila na 8. místě ze 40 hodnocených gymnázií v Jihomoravském kraji a podle absolventů na 3. místě.

Škola je partnerská škola Masarykovy univerzity Brno.
Škola je členem Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska.
Škola je partnerskou školou Cambridge P.A.R.K.

Fotografie, které nenajdete v naší fotogalerii, si můžete prohlédnout na adrese http://gymraj.rajce.idnes.cz