Odkazy

www.msmt.cz – oficiální stránky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky

www.kr-jihomoravsky.cz - oficiální stránky Jihomoravského kraje

www.jmskoly.cz - informační a vzdělávací portál Jihomoravského kraje

www.rajecjestrebi.cz - oficiální stránky města Rájec-Jestřebí

www.soukromeskoly.cz - oficiální stránky Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska, kterého jsme členy

www.csicr.cz - seznam inspekčních zpráv pro školu na oficiálních stránkách České školní inspekce

www.novamaturita.cz - oficiální stránky nové maturitní zkoušky

www.maturuji.cz - můžete vyzkoušet maturitu nanečisto, řešit cvičné testy, psát písemné práce a čerpat informace

www.helpforenglish.cz - na těchto webových stránkách budete zdarma nacházet vše, co student angličtiny pro svůj život potřebuje, tedy rady, jak se učit, výukové materiály, testy, recenze knih apod.

www.etwinning.net - evropský portál, který je v dispozici i v češtině a naleznete zde všechny potřebné ICT nástroje k evropské projektové spolupráci a mnoho dalších užitečných informaci

www.naep.cz - stránky Národní agentury pro evropské vzdělávací programy. NAEP vytváří informační systém o vzdělávacích programech EU a o jiných mezinárodních aktivitách.

www.muni.cz - MU Brno

www.fakulta.cz - katalogy vysokých škol a univerzit

www.holidayinfo.cz/zima - seznam lyžařských středisek. Naše škola jezdí do Koutů nad Desnou.

http://cs.bab.la/slovnik/anglicky-cesky/ - anglicko-český on-line slovník