PROHLÍDKA ŠKOLY

PROJEKTY

INFORMACE

NAPSALI O NÁS

27. únor 2013  - Blanenský deník
Místo známek dostávají hodnocení
Jednou z nejmladších středních škol na Blanensku je Gymnázium a Střední odborná škola Rájec-Jestřebí. V letošním roce slaví dvacáté výročí svého založení. "Z hlediska historie je to krátká doba, ale nám se za ty roky podařilo získat jméno v regionu, v kraji a díky mezinárodním projektům i v mnoha evropských zemí,"...
 více




Soutěže

O výsledcích našich studentů v soutěžích ve školních rocích 2007/08 - 2014/15 si můžete přečíst v sekci Archív soutěží.

Účast v soutěžích ve školním roce 2016/17

20. 4. - okresní kolo biologické olympiády kategorie C
K. Vlasáková (sekunda) - 1. místo a postup do krajského kola
A. Skotáková (sekunda) - účast

8. 3. - krajské kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce .- kategorii III. B
K. Peřinková (kvinta) - 1. místo a postup do ústředního kola

8. 3. - krajské kolo silového čtyřboje
družstvo chlapců - účast

2. 3. - okresní kolo turnaje ve florbale
družstvo dívek - 4. místo

28. 2. - okresní kolo silového čtyřboje
družstvo chlapců - 3. místo
družstvo dívek - 4. místo

23. 2. - okresní kolo konverzační soutěže v anglcikém jazyce
kategorie II. B - D. Tomková (sekunda) - 3. místo
kategorie III. A - T. Císek (kvinta) - 5. místo, O. Skoták (kvinta) - 6. místo

22. 2. - turnaj ve florbalu - okresní kolo
družstvo chlapců - 4. místo

21. 2. - okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie D
J. Bužík (4. ročník) - 4. místo, J. Koumar (kvinta) - 6. místo, J. Opatřil - účast

8. 2. - okresní kolo olympiády z německého jazyka
nižší kategorie - H. Bušová (prima) - 5. místo
vyšší kategorie - P. Martinek (kvinta) - 6.místo

2. 2. - okresní kolo olympiády z českého jazyka - SŠ
H. Kotoučová (4. ročník) - 6. místo

1. 2. - okresní kolo olympiády z českého jazyka - ZŠ
O. Koumar (sekunda) - účast

17. 1. - okresní kolo dějepisné olympiády
A. Vaňura, K. Plch (sekunda) - účast

Školní kolo astronomické olympiády
kategorie EF: O. Koumar - 1. místo, A. Skotáková - 2. místo, C. Filipová - 3. místo
kategorie CD: L. Zajícová - 1. místo, B. Adamjáková - 2. místo
kategorie AB: M. Konečný - 1. místo, J. Koumar a J. Perout - 2. - 3. místo


20. 12. 2016 - Turnaj SŠ ve futsalu - okresní kolo
družstvo chlapců - účast

8. 12. 2016 - Turnaj SŠ ve volejbale dívek - okresní kolo
družstvo dívek - účast

18. 11. 2016 - Školní kolo olympiády z českého jazyka
kategorie ZŠ - 1. místo David Novák (sekunda) - postup do okresního kola

kategorie SŠ - 1. + 2. místo Hana Kotoučová (4. ročník) a Eliška Cvečková (2. ročník) - postup do okresního kola

10. 11. 2016 - Přírodovědný klokan
Veronika Majdlová (2. ročník) - 1. místo v okrese

4. 11. 2016 - Okresní kolo piškvorek
Dvě družstva - 5. a 8. místo

4. 11. 2016 - Turnaj ve florbalu ZŠ
družstvo chlapců - 2. místo

20. 10. 2016 - Okresní turnaj SŠ ve stolním tenisu
družstvo chlapců - 2. místo

4. 10. 2016 - Okresní kolo kopané SŠ
družstvo chlapců - účast

14. 9. 2016 - Středoškolský pohár v atletice - Corny Cup

družstvo dívek - účast
družstvo chlapců - účast

Účast v soutěžích ve školním roce 2015/16

12. 4. - Krajské kolo olympiády v českém jazyce
H. Kotoučová (3. ročník) - účast

11. 4. - Krajské kolo astronomické olympiády
P. Vyskočil (sekunda) - 7. místo

23. 3. - Okresní kolo fyzikální olympiády
K. Roupová (sekunda) - kategorie E - účast

17. 3. - Krajské kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce - kategorie III.B
K. Bajerová (1. ročník) - účast

15. 3. - Okresní přebor v silovém čtyřboji
družstvo chlapců - 2. místo,
M. Komprda (4. ročník) - 1. místo v jednotlivcích
družstvo dívek - 2. místo

10. 3.  - Krajské kolo Přeboru SŠ ve futsalu
družstvo chlapců - 2. místo

24. 2.  - Okresní kolo Přeboru SŠ ve florbalu
družstvo dívek - 3. místo

23. 2.  - OKresní kolo Přeboru SŠ ve florbalu
družstvo chlapců - účast

17. 2. - Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce
kategorie II.B - B. Adamjáková (sekunda) - 3. místo
kategorie III. A - V. Blažková (3. ročník) - 2. místo

kategorie III. A - V. Štěpán (1. ročník) - účast

16. 2. - Okresní kolo zeměpisné olympiády
kategorie C: B. Adamjáková (sekunda) - účast
kategorie D: J. Bužík (3. ročník) - 5. místo
J. Koumar (kvarta) - účast

10. 2. - Okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce
S. Špačková (3. ročník) - 5. místo
P. Martínek (kvarta) - účast

9. 2. - Okresní kolo olympiády z českého jazyka - SŠ
H. Kotoučová (3. ročník) - 2. místo a postup do krajského kola
E. Cvečková (1. ročník) - 5. místo


8. 2. - Okresní kolo olympiády z českého jazyka - ZŠ
K. Vlasáková (prima) - účast

28. 1.  Školní kolo zeměpisné olympiády
kategorie D - J. Bužík (3. ročník), J. Koumar a J. Perout (kvarta) - postup do okresního kola
kategorie C - B. Adamjáková (sekunda) - postup do okresního kola

19. 1. Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce
kategorie II. A - B. Adamjáková (sekunda) - postup do okresního kola
kategorie III. A - V. Blažková (3. ročník) a T. Císek (kvarta) - postup do okresního kola
kategorie III. B - K. Bajerová (1. ročník) - postup do krajského kola

19. 1. Okresní kolo dějepisné olympiády
J. Kolář (sekunda) - účast

12. 1. Školní kolo konverzační soutěže v německém jazyce
S. Špačková  (3. ročník) - 1. místo a postup do okresní kola
P. Martinek (kvarta) - 2. místo
J. Koumar (kvarta) - 3. místo

17. 12. Okresní přebor SŠ ve futsalu
družstvo chlapců - 1. místo a postup do krajského kola

7. 12. Okresní přebor SŠ v basketbalu
družstvo dívek - 2. místo

3. 12. Školní kolo  olympiády v českém jazyce - nižší kategorie
K. Vlasáková (prima) - 1. místo,  postup do okresního kola

2. 12. Okresní přebor SŠ v basketbale - hoši
družstvo chlapců - účast

1. 12. Turnaj ZŠ ve florbalu - chlapců
družstvo chlapců - 2. místo

30. 11. Školní kolo  olympiády v českém jazyce - vyšší kategorie
1. místo - E. Cvečková (1. ročník) - postup do okresního kola
2. místo - A. Smetanová (kvarta) - postup do okresního kola
3. - 4. místo - H. Kotoučová (3. ročník) a D. Navrátil (4. ročník) - náhradníci


26. 11. Školní kolo dějepisné olympiády
1. místo - J. Kolář (sekunda) - postup do okresního kola

2. místo - A. Vaňura (prima) - o postupu rozhoduje pořadatel soutěže

25. 11. Astronomická olympiáda
kategorie EF - nejlepší B. Adamjáková, J. Huzlík a D. Spilka (sekunda), do krajského kola postupuje všech 9 účastníků
kategorie CD - nejlepší J. Koumar (kvarta), D. Vágner a M. Šamšula (1. ročník), do krajského kola postupuje 7 z deseti účastníků 

24. 11. Internetová matematická olympiáda
účast

16. 11. Turnaj ZŠ ve florbale dívek
družstvo dívek - účast

6. 11. Oblastní kolo piškvorek
obě družstva - účast

6. 11. Krajské kolo logické olympiády
kategorie C - D. Navrátil (4. ročník) - účast

26. 10. Logická olympiáda
kategorie B - V. Veselá (prima) - nejlepší výsledek z účastníků z naší školy, nepostupuje
kategorie C - D. Navrátil (4. ročník) - postup do krajského kola

1. 10. Přespolní běh ZŠ
Š. Stloukal (sekunda), J. Hošková (sekunda) - oba 2. místo ve svých kategoriích

30. 9.  Okresní přebor SŠ ve fotbale
družstvo chlapců - účast


16. 9 Corny Cup
družstvo dívek - 5. místo
družstvo chlapců - 6. místo

 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek | výměna odkazů

CZENDEFRITES