Jak za obědy platit

Obědy se platí zálohovým způsobem – výše zálohy a termíny si rodiče zvolí podle svého uvážení. Zálohy na obědy je možné platit hotovostně v kanceláři školy nebo platbou na účet školy (číslo účtu: 19-4815340207, kód banky: 0100, konstantní symbol: 0308 a variabilní symbol). Variabilní symbol je studentům předán první den školy – upozorňujeme na nutnost zadat variabilní symbol správně, aby stravovací systém dokázal platbu správně přiřadit.

Rodiče strávníků mají možnost sledovat stav zůstatku peněz, objednané a vybrané obědy prostřednictvím odkazu obědy. Informace o zůstatku je možné zjistit také pomocí čipové karty na terminálu v budově školy. Stravovací systém při nedostatku finančního kreditu na čipové kartě zablokuje možnost objednání dalších obědů. Nevyčerpaná finanční částka se automaticky převádí do dalšího školního roku. Od 1. 9. 2016 žáci primy a sekundy platí 23 Kč, ostatní 25 Kč.