Mezinárodní dvacetičtyřhodinový závod

Na  pátek 24. 11. a sobotu 25. 11. 2017 se chystá dvacetičtyřhodinový závod pro studenty a učitele naší školy a veřejnost na cyklotrenažerech.

Předpokládaná trasa povede z Rájec-Jestřebí přes Tvrdošín (Slovensko) do Biržai (Litva), do závodů jsou zapojeni i naši partneři v projektu Sportujme, spolupracujme

a vzdělávejme se a cílem je dojet za 24 hodin co nejblíže městu Biržai.

Začátek závodu plánujeme na 8:00 hod.

Již nyní si můžete zajistit účast na tomto závodě na e-mailu kancelar@gymnaziumrajec.cz, kde uveďte svoje jméno, bydliště a čas.

Každý účastník si může rezervovat  čas v délce 20 minut, může využít kteroukoliv volnou dvacetiminutovku s možností několikanásobné oddělené rezervace.

Pojede se na dvou ergometrech a k dispozici budou i další spinningová kola, která umožní zapojení i menšího kolektivu.

Jízdní časy budou obsazovány podle požadavků nejdříve přihlášených účastníků, proto, chceš-li jet za každou cenu mezi půlnocí a šestou hodinou ranní, nesmíš své rozhodnutí odkládat.

V průběhu závodu se uskuteční besedy se zajímavými hosty z oblasti sportu.