Zelené hřiště | Gymnázium Rájec-Jestřebí

Zelené hřiště

Cíl projektu:
Cílem projektu bylo pořízení strojů sloužících k údržbě a úpravě sportovišť a v souladu s vyhláškou č. 410/2005 Sb. zajištění přívodu vody pro venkovní hrací plochy, aby mohlo dojít k pravidelnému kropení a čištění. Tak aby vzniklo příjemné prostředí vhodné pro sportovní aktivity, pohybové hry a ostatní činnosti.

Z realizace projektu:
V rámci realizace projektu byla pořízena sekačka pro úpravu travních ploch, křovinořez, který slouží k úpravě ploch přiléhajících ke školnímu hřišti. Z důvodu zajištění bezpečnosti pracovníka při manipulaci s uvedenou technikou byla pořízena ochrana obličeje. Vzhledem ke krácení požadované dotace nedošlo k nákupu elektrických nůžek, tyto budou pořízeny v dalším roce z rozpočtu školy. V průběhu prázdnin došlo k instalaci přívodu vody do areálu školního dvora tak, aby bylo možné od počátku školního roku 2009/10 udržovat hřiště, která jsou nám k dispozici, v bezprašném stavu a mohlo dojít ke kropení travného hřiště.  

Realizací projektu došlo ke zkvalitnění venkovních ploch určených ke sportu i k ostatním činnostem. Upravené hřiště vede studenty k jeho využívání i mimo vyučování a vede tak k rozvoji tělesné zdatnosti studentů.

Koordinátorem projektu byl Ing. Stanislav Laštůvka, ředitel školy

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

---sociální sítě---

.

--- infopanel ----

Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Komenského 240

679 02 Rájec-Jestřebí

T +420 516 432 181, +420 603 588 369

E kancelar@gymnaziumrajec.cz

---panel edupage---

---panel kalendář---

---panel fotoarchív---

---panel moodle---

int(1)

Novinky

  • Ut placerat nunc

    15.11.2016

    Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Nam arcu magna, pulvinar ut sagittis vel, convallis quis nisi

  • Lorem ipsum dolor sit amet

    14.11.2016

    Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.

Duis risus est

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.