Španělsko | Gymnázium Rájec-Jestřebí

Z Česka do Španěl

Projekt byl uskutečněn v rámci dotačního programu Do světa!, který vyhlašuje Krajský úřad Jihomoravského kraje.

Cíl projektu a jeho realizace:
Cílem projektu byla motivace studentů, rozvoj jejich jazykové komunikace a prohloubení poznání způsobu života a kulturních tradic lidí v jiných zemích. Dát studentům možnost vyzkoušet si své nabyté vědomosti a dovednosti v reálných situacích.

Z obsahu projektu:
Projekt navázal na spolupráci s partnerskou školou I.E.S. Escultor Juan de Villanueva v Pola de Sierro, s kterou jsme se seznámili v rámci vzdělávacího projektu Socrates, který nesl název - Wake up, open your minds and develop for life a proto návštěva této školy byla důležitou součástí celého projektu. Na cestě Španělskem se studenti setkali s historií od římského období přes středověk až po současnost. Poznali přírodní krásy severního a východního pobřeží Španělska, ale také horské oblasti na severu i ve vnitrozemí.

Realizací projektu byla pověřena Mgr. Michaela Žabová.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

---sociální sítě---

.

--- infopanel ----

Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Komenského 240

679 02 Rájec-Jestřebí

T +420 516 432 181, +420 603 588 369

E kancelar@gymnaziumrajec.cz

---panel edupage---

---panel kalendář---

---panel fotoarchív---

---panel moodle---

int(1)

Novinky

  • Ut placerat nunc

    15.11.2016

    Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Nam arcu magna, pulvinar ut sagittis vel, convallis quis nisi

  • Lorem ipsum dolor sit amet

    14.11.2016

    Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.

Duis risus est

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.