Wake up | Gymnázium Rájec-Jestřebí

Wake up, open your minds and develop for life

Cíl projektu:
Anglický název projektu by se do češtiny dal přeložit asi jako probuď se, otevři svou mysl a žij. Projekt je koncipován na tři roky. Předmětem zkoumání jsou měnící se životní podmínky dnešních mladých lidí v porovnání se staršími generacemi a odraz těchto změn na jejich chování, hodnotovém žebříčku, přístupu ke studiu, sociálním chování atd. Cílem je hledat takové přístupy ke studentům a takové metody práce, které by je vrátily od pasivního a sedavého způsobu života, kdy většinu zážitků a zkušeností získávají už jen zprostředkovaně, k bezprostřednímu a aktivnímu vnímání okolního světa. Výsledkem by měla být publikace určená učitelské veřejnosti. 

Realizace projektu: 
Škola získala zahraniční partnery, školu ze Španělska: I.E.S. Escultor Juan de Villanueva, Slovenska: Združená stredná škola polnohospodárska a potravinárska a Itálie: Instituto Comprensivo "Luigi Pizalis", se kterými v rámci programu SOCRATES (program EU zaměřený na spolupráci v oblasti všeobecného vzdělávání) a jeho programu COMENIUS (Partnerství škol v Evropských vzdělávacích projektech) řešila tento projekt. Na základě dotazníků jsme zatím zjistili, v čem a jak a změnily životní podmínky dnešních mladých lidí a také to, jaké mají žebříčky hodnot. Součástí projektu je realizace výstav Památné stromy a Staré domy.
Koordinátorkou projektu ve škole byla Iva Tomková.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

---sociální sítě---

.

--- infopanel ----

Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Komenského 240

679 02 Rájec-Jestřebí

T +420 516 432 181, +420 603 588 369

E kancelar@gymnaziumrajec.cz

---panel edupage---

---panel kalendář---

---panel fotoarchív---

---panel moodle---

int(1)

Novinky

  • Ut placerat nunc

    15.11.2016

    Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Nam arcu magna, pulvinar ut sagittis vel, convallis quis nisi

  • Lorem ipsum dolor sit amet

    14.11.2016

    Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.

Duis risus est

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.