Jak si vybrat oběd | Gymnázium Rájec-Jestřebí

Jak si vybrat oběd

Studentům nejsou obědy nahlášeny (vybrány) automaticky.

K výběru obědů (objednávání) slouží aplikace Edupage. Po zadání přihlašovacích údajů je třeba vybrat v levém menu záložku "Komunikace" a dále z nabíkdy "Jídelna", poté se  v "Jídelníčku" klikne na zelené tlačítko, a tím je oběd vybrán. Zde také můžete provádět odhlášky obědů.

Obědy je třeba si objednat (odhlásit) nejpozději do 12:00 dne, který předchází dni výdeje oběda. (Příklad: oběd na pondělí se objednává nejpozději v pátek do 12:00, oběd na úterý se objednává nejpozději v pondělí do 12:00.) Platí to i pro prázdniny a svátky, kdy je třeba si oběd objednat nejpozději do 12:00 v den, který předchází všem těmto volným dnům.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

---sociální sítě---

.

--- infopanel ----

Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Komenského 240

679 02 Rájec-Jestřebí

T +420 516 432 181, +420 603 588 369

E kancelar@gymnaziumrajec.cz

---panel edupage---

---panel kalendář---

---panel fotoarchív---

---panel moodle---

int(1)

Novinky

  • Ut placerat nunc

    15.11.2016

    Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Nam arcu magna, pulvinar ut sagittis vel, convallis quis nisi

  • Lorem ipsum dolor sit amet

    14.11.2016

    Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.

Duis risus est

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.