Adaptak2019 | Gymnázium Rájec-Jestřebí

Adaptační kurz z pohledu třídní vyučující

1 Ve dnech 9. až 11. září 2019 jsem se svoji třídou 1. ročníku zúčastnila adaptačního pobytu v Jeseníkách na chatě Orientka. Jsem ráda, že studenti si vyzkoušeli všechny aktivity, které toto sportovní středisko nabízelo, a nebáli se překonat i svůj strach u některých adrenalinových aktivit, jako například lezení po lanech do výšek nebo skok volným pádem ze 30 m.

Chata byla vybavena bazénem a saunou, čehož studenti využívali po dobu svého pobytu k relaxaci. Kromě jednotlivých aktivit jsme řešili i skupinové aktivity jako byl běh v sešitých nohavicích pro více osob nebo obrovské bludiště, kde měli všichni zavřené oči a pouze jeden student navigoval a měl za úkol dostat míček z jedné strany na druhou a ostatní dělali, to co říká.

Naše vzájemné seznamování pomocí různých aktivit a povzbuzování k dalším a dalším úkolům nás ještě více sblížilo a myslím si, že jsme opravdu skvělý tým.

Mgr. Monika Valoušková - třídní učitelka2

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

---sociální sítě---

.

--- infopanel ----

Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Komenského 240

679 02 Rájec-Jestřebí

T +420 516 432 181, +420 603 588 369

E kancelar@gymnaziumrajec.cz

---panel edupage---

---panel kalendář---

---panel fotoarchív---

---panel moodle---

int(1)

Novinky

  • Ut placerat nunc

    15.11.2016

    Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Nam arcu magna, pulvinar ut sagittis vel, convallis quis nisi

  • Lorem ipsum dolor sit amet

    14.11.2016

    Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.

Duis risus est

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.