Odlozene cesty | Gymnázium Rájec-Jestřebí

Odložené zahraniční cesty

Březnové uzavření škol a hranic znemožnilo uskutečnění připravených výjezdů našich žáků do zahraničí v rámci projektů Erasmus+. Musel být odložen březnový odlet do španělského města Sevilla v rámci projektu MINIMALISM: Is simplifying the way for our planet? a cesta do slovenského Tvrdošína v rámci projektu Nationalität und Identität als Zukunfsaufgabe Europas auf der Grundlage gemeinsamer Geschichte und Verantwortung. Věříme, že situace se stabilizuje a v následujícím školním roce budou moci naši žáci navštívit partnerské země, se kterými jednáme o termínech neuskutečněných projektových schůzek. Prvním plánovaným výjezdem bude cesta do litevského města Biržai v rámci projektu Zimní sporty a zdravý životní styl, která je naplánovaná na prosinec 2020. Rovněž jsme přeložili jazykový pobyt ve Velké Británii plánovaný na říjen 2020 na říjen 2021.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

---sociální sítě---

.

--- infopanel ----

Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Komenského 240

679 02 Rájec-Jestřebí

T +420 516 432 181, +420 603 588 369

E kancelar@gymnaziumrajec.cz

---panel edupage---

---panel kalendář---

---panel fotoarchív---

---panel moodle---

int(1)

Novinky

  • Ut placerat nunc

    15.11.2016

    Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Nam arcu magna, pulvinar ut sagittis vel, convallis quis nisi

  • Lorem ipsum dolor sit amet

    14.11.2016

    Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.

Duis risus est

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.