Stipendium | Gymnázium Rájec-Jestřebí

Stipendium bude v příštím roce vypláceno dvakrát

Studenti gymnázia s nejlepším prospěchem jsou na konci školního roku odměňováni stipendiem. Správní rada gymnázia rozhodla, že v letošním roce se stipendium vyplácet nebude. Vzhledem k letošní situaci, kdy výuka probíhala nestandardně, by odměňování nemuselo být objektivní. Aby však žáci nepřišli o slíbenou odměnu, která je motivuje k dalšímu studiu, bude se ve školním roce 2020/21 vyplácet dvakrát - v 1. pololetí všem třídám (aby kvinta a 3. ročník nebyly ochuzeny o možnost získání odměny) a ve 2. pololetí se vyplatí podle stávající vnitřní směrnice (tj. všem kromě maturitních tříd, kde je nejaktivníjší student oceněn Cenou starosty města Rájec-Jestřebí). Kritéria výběru zůstávají stejná. 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

---sociální sítě---

.

--- infopanel ----

Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Komenského 240

679 02 Rájec-Jestřebí

T +420 516 432 181, +420 603 588 369

E kancelar@gymnaziumrajec.cz

---panel edupage---

---panel kalendář---

---panel fotoarchív---

---panel moodle---

int(1)

Novinky

  • Ut placerat nunc

    15.11.2016

    Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Nam arcu magna, pulvinar ut sagittis vel, convallis quis nisi

  • Lorem ipsum dolor sit amet

    14.11.2016

    Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.

Duis risus est

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.