Uspech | Gymnázium Rájec-Jestřebí

Úspěch našich studentů ve výtvarné soutěži

V pondělí 5. 3. 2018 byla v brněnské botanické zahradě zahájena Výstava o třídění odpadu a kompostování. V rámci této výstavy proběhla také výtvarná soutěž škol na stejné téma. Svými pracemi do této soutěže přispěli i žáci naší sekundy, tercie a 1. ročníku. Téma jsme začali zpracovávat již před Vánocemi a cesta od prvotních nápadů a myšlenek až k jejich výslednému zpracování do podoby poměrně rozměrných koláží vytvořených z nejrůznějších, převážně odpadových materiálů, byla dlouhá a náročná. Ale úsilí, které jsme do naší tvorby vložili, se nám bezpochyby vrátilo nejenom dobrým pocitem z toho, že jsme přispěli k propagaci velice důležité myšlenky, ale i úspěchem, kterého jsme v soutěži dosáhli. V kategorii škol jsme obsadili první místo a získali Diplom děkana PřF MU za nejlépe zpracované zadání tématu. V kategorii jednotlivých prací se umístila na prvním místě práce s názvem Doba přírodní vs. doba plastová, jejímiž autory jsou Magdaléna Bláhová, Kristýna Vlasáková, Vojtěch Honzátko, Adam Kovář a Klára Jelínková ze tříd sekunda a 1. ročník. Odměnou za účast v soutěži jsme pozváni na bezplatnou komentovanou prohlídku skleníků botanické zahrady, na kterou se už moc těšíme.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

---sociální sítě---

.

--- infopanel ----

Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Komenského 240

679 02 Rájec-Jestřebí

T +420 516 432 181, +420 603 588 369

E kancelar@gymnaziumrajec.cz

---panel edupage---

---panel kalendář---

---panel fotoarchív---

---panel moodle---

int(1)

Novinky

  • Ut placerat nunc

    15.11.2016

    Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Nam arcu magna, pulvinar ut sagittis vel, convallis quis nisi

  • Lorem ipsum dolor sit amet

    14.11.2016

    Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.

Duis risus est

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.