Aktuální projekty

2018 - 2020  MINIMALISM: Is simplifying the way for our planet?
Projekt je založen na myšlence minimalismu, který nabízí cestu k udržitelné budoucnosti naší planety. 
Partneři projektu: Německo (Gymnasium Goetheschule, Hannover), Francie (Lycée Louis Barthou, Pau), Španělsko (Instituto de Enseñanza Secundaria Macarena, Sevilla)

Informace poskytne: Mgr. Kateřina Pernicová

2018  Čerstvý vítr z hor
Škola uzavřela smlouvu o spolupráci se Základní školou, Trutnov. Projekt se zaměřuje na kolegiální podporu pedagogů. Jeho cílem je vzájemné sdílení zkušeností formou prezenčních setkání, prostřednictvím on-line webinářů a účastí na pravidelných projektových odpoledních. Projekt si klade za cíl vytvořit funkční centra kolegiální podpory (CKP), ve kterých budou zapojení pedagogové pravidelně sdílet zkušenosti a prezentovat příklady dobré praxe z oblasti přírodovědné gramotnosti a badatelsky orientované výuky. Koncept projektu vychází z bohatých zkušeností a již realizovaných projektů žadatele.Projekt se zaměřuje na kolegiální podporu pedagogů. Jeho cílem je vzájemné sdílení zkušeností formou prezenčních setkání, prostřednictvím on-line webinářů a účastí na pravidelných projektových odpoledních. Projekt si klade za cíl vytvořit funkční centra kolegiální podpory (CKP), ve kterých budou zapojení pedagogové pravidelně sdílet zkušenosti a prezentovat příklady dobré praxe z oblasti přírodovědné gramotnosti a badatelsky orientované výuky. Koncept projektu vychází z bohatých zkušeností a již realizovaných projektů žadatele.


2017 - 2019  Podpora speciálních vzdělávacích potřeb pedagogů i žáků Gymnázia Rájec-Jestřebí


Projekt v rámci tzv. "šablon pro SŠ". Cílem projektu je rozvoj v oblastech, které škola určí jako prioritní pro svůj rozvoj a budoucí směřování (personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, podpora extrakurikulárních aktivit, aktivity rozvíjející ICT)

Informace poskytne:  Ing. Stanislav Laštůvka


20172019 Profesní rozvoj zaměstnanců školy

Projekt je zaměřen na mobilitu pracovníků školy, cílem je vyslat 6 zaměstnanců na metodické a jazykové kurzy (Velká Británie, Malta a Rakousko) a stínování na pracovišti (Slovensko a Španělsko). 

Informace poskytne: Mgr. Kateřina Pernicová

2017 - Společenství praxe - platforma pro rozvoj klíčových kompetencí (Edufórum)
Škola je partnerem Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity 

Informace poskytne:  Ing. Stanislav Laštůvka

20162018 Podpora výuky přírodních věd a cizích jazyků na Gymnáziu Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Projekt je zaměřen na zkvalitnění výuky přírodovědných předmětů a cizích jazyků a rozšíření využívání digitálních technologií ve výuce jednotlivých předmětů, v jeho rámci proběhnou stavební úpravy v půdní vestavbě stávající budovy.

Informace poskytne: Ing. Stanislav Laštůvka

 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

---sociální sítě---

.

--- infopanel ----

Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Komenského 240

679 02 Rájec-Jestřebí

T +420 516 432 181, +420 603 588 369

E kancelar@gymnaziumrajec.cz

---panel edupage---

---panel kalendář---

---panel fotoarchív---

---panel moodle---

Novinky

  • Ut placerat nunc

    15.11.2016

    Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Nam arcu magna, pulvinar ut sagittis vel, convallis quis nisi

  • Lorem ipsum dolor sit amet

    14.11.2016

    Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.

Duis risus est

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.