Do světa 2014 | Gymnázium Rájec-Jestřebí

Sciences and arts: improving the link - Do světa! 2014

Škola požádala o finanční podporu z dotačního programu v oblasti rozvoje lidských zdrojů Do světa! 2014. 

Okruh C: Podpora dofinancování projektů Programu celoživotního učení EU  COMENIUS - Partnerství škol A LEONARDO DA VINCI - Projekty mobility Projekty partnerství


Stručný popis projektu:
Náš projekt Comenius partnerství škol je zaměřen na hledání souvislostí mezi tradičně oddělenými disciplínami vědeckými a uměleckými. Snažíme se nalézat vztahy mezi chemii, biologií, matematikou či fyzikou a výtvarným uměním, hudbou apod. v běžném životě, v různých profesích i ve vzdělávacích institucích a oborech, které k těmto profesím směrují. Naším cílem je rozšířit obzory žákům i učitelům, kteří jsou tradičně zaměřeni buď vědecky, nebo umělecky o možnosti a přístupy disciplín odlišných, uměleckých, respektive vědeckých. Mimo to klademe samozřejmě důraz na komunikaci v angličtině a s ní spojené zlepšení jazykových dovedností a zvýšení motivace pro další studium, navazování nových přátelství a poznávání odlišných kultur. Finanční prostředky získané z programu Do světa 2014! umožní vycestování většího počtu studentů do partnerských škol.

Škole byla z prostředků Jihomoravského kraje přiznána částka 67.000,-- Kč.

Prostředky byly použity především na dopravu studentů do Španělska (Sevilla) a Francie (Pau), dále na materiál související s realizací.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

---sociální sítě---

.

--- infopanel ----

Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Komenského 240

679 02 Rájec-Jestřebí

T +420 516 432 181, +420 603 588 369

E kancelar@gymnaziumrajec.cz

---panel edupage---

---panel kalendář---

---panel fotoarchív---

---panel moodle---

int(1)

Novinky

  • Ut placerat nunc

    15.11.2016

    Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Nam arcu magna, pulvinar ut sagittis vel, convallis quis nisi

  • Lorem ipsum dolor sit amet

    14.11.2016

    Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.

Duis risus est

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.