Regio | Gymnázium Rájec-Jestřebí

Let us learn and take inspiration from each other

Comenius Regio

Název tohoto projektu se dá přeložit jako Pojďme se učit a inspirovat navzájem.

Program Comenius Regio je spojením dvou partnerských měst, v našem případě je to město Rájec-Jestřebí a Biržai v Litvě. Zapojeny do tohoto projektu jako partneři jsou také školy (naše gymnázium a Birzai secondary school "Atzalynas") a sportovní kluby z každého města (z naší strany Triangl, o. s. a z litevské Sport club "Dynamic")

Společný projekt je zaměřen na výměnu zkušeností z oblasti řízení, financování a přímé pedagogické praxe v oblasti sportu na linii město - škola - sportovní klub. Projektové aktivity jsou založeny na uspořádání dvou teoretických seminářů a dvou praktických školících a tréninkových kempů se zaměřením na sport a především na netradiční sporty.

Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie.
Za obsah publikací (sdělení) odpovídá výlučně autor. Publikace (sdělení) nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

---sociální sítě---

.

--- infopanel ----

Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Komenského 240

679 02 Rájec-Jestřebí

T +420 516 432 181, +420 603 588 369

E kancelar@gymnaziumrajec.cz

---panel edupage---

---panel kalendář---

---panel fotoarchív---

---panel moodle---

int(1)

Novinky

  • Ut placerat nunc

    15.11.2016

    Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Nam arcu magna, pulvinar ut sagittis vel, convallis quis nisi

  • Lorem ipsum dolor sit amet

    14.11.2016

    Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.

Duis risus est

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.