Science svět | Gymnázium Rájec-Jestřebí

Science beyond the classroom: undiscovered occupational areas

Škola požádala o finanční podporu z dotačního programu  Do světa! 2017 

Okruh B1: Podpora dofinancování projektů programu Erasmus+ Klíčová akce 1 (KA1) Projekty mobility osob - Odborné vzdělávání - Mobilita žáků v odborném vzdělávání a Klíčová akce 2 (KA2) Projekty spolupráce - Školní vzdělávání a projektů z programu Tandem - Program podpory odborných praxí


Stručný popis projektu:
Dofinancovávat se bude projekt programu Erasmus+ KA2 Školní vzdělávání. Projekt realizovaný v letech 2016 – 2018, vystihuje název ‚Science beyond classroom: undiscovered occupational areas‘. Je zaměřen na poznávání vědy mimo školní třídu a s tím souvisejících povolání. V průběhu střední školy se rozhoduje o budoucí profesi. Tento projekt vytváří pozitivní motivaci pro práci spojenou s přírodními vědami a přispívá tak k řešení dvou významných problémů dneška – nezaměstnanosti mladých a nedostatku kvalifikovaných odborníků v technických a přírodovědných profesích. Na projektu se podílejí školy z ČR, Německa, Francie a Španělska. Dofinancování projektu programu umožní vycestování většího počtu žáků do partnerských škol. Získaný grant totiž umožňuje výjezdy pětičlenných skupin v doprovodu pouze jednoho učitele, přičemž my plánujeme osmičlenné skupiny studentů. Důležitým prvkem je zajištění jejich bezpečnosti přítomností dvou pedagogů ze školy. 

Škole byla z prostředků Jihomoravského kraje přiznána částka 75.000,-- Kč.

Prostředky se použijí především na dopravu studentů a 1 učitele do Španělska (Sevilla) a Francie (Pau), dále na materiál související s realizací.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

---sociální sítě---

.

--- infopanel ----

Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Komenského 240

679 02 Rájec-Jestřebí

T +420 516 432 181, +420 603 588 369

E kancelar@gymnaziumrajec.cz

---panel edupage---

---panel kalendář---

---panel fotoarchív---

---panel moodle---

int(1)

Novinky

  • Ut placerat nunc

    15.11.2016

    Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Nam arcu magna, pulvinar ut sagittis vel, convallis quis nisi

  • Lorem ipsum dolor sit amet

    14.11.2016

    Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.

Duis risus est

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.