Jak na školné

Z rozhodnutí Správní rady se po deseti letech zvyšuje školné, ve školním roce 2018/19 bude školné nově činit pro studenty čtyřletého oboru a vyššího stupně šestiletého oboru 12 000 Kč za školní rok. Pro studenty nižšího stupně gymnázia bude školné na základě rozhodnutí Správní rady gymnázia ve výši 6 000  Kč.

Uhradit školné lze ve dvou splátkách (do 15. 8. a 15. 2., jak je uvedeno v dohodě o studiu) nebo jednorázově, případně měsíčně. Při zadání platebního příkazu jako variabilní symbol použijte datum narození studenta. Číslo účtu je 19-4815340207/0100 (KB Blansko, a.s.).

Rodiče mohou požádat o snížení školného v případě přijetí sourozence již studujícího studenta po dobu jeho studia. Rodiče mohou požádat o snížení školného nebo osvobození od placení školného v případě zhoršené finanční situace rodiny, jakou je např. ztráta zaměstnání. O žádosti rozhoduje Správní rada.

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider