Jídelna | Gymnázium Rájec-Jestřebí

Jídelna

Gymnázium Rájec-Jestřebí disponuje malou jídelnou, kde se vydávají obědy studentům a zaměstnancům školy. Obědy pro gymnazisty vaří Základní škola Rájec-Jestřebí, na gymnáziu se nevaří. K dispozici je polévka a možnost výběru ze dvou obědů. Nedílnou součástí oběda je čaj (šťáva), případně ochucený mléčný nápoj. Obědy se objednávají poté, co student vloží finanční kredit na svou čipovou klíčenku. Objednávka se uskutečňuje přes aplikaci Edupage. Po přihlášení je v levém sloupci odkaz "Komunikace" a z nabídky se dále vybere "Jídelna". Přejeme dobrou chuť!

 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

---sociální sítě---

.

--- infopanel ----

Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Komenského 240

679 02 Rájec-Jestřebí

T +420 516 432 181, +420 603 588 369

E kancelar@gymnaziumrajec.cz

---panel edupage---

---panel kalendář---

---panel fotoarchív---

---panel moodle---

int(1)

Novinky

  • Ut placerat nunc

    15.11.2016

    Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Nam arcu magna, pulvinar ut sagittis vel, convallis quis nisi

  • Lorem ipsum dolor sit amet

    14.11.2016

    Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.

Duis risus est

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.