Píši | Gymnázium Rájec-Jestřebí

Píši, tedy jsem

V pondělí 11. května 2020 dojde k slavnostnímu vyhlášení výsledků již 16. ročníku literární soutěže „Píši, tedy jsem“, tentokrát bohužel bez účasti veřejnosti, kvůli bezpečnostním opatřením. Do soutěže, vyhlášené Městem Rájec-Jestřebí, ve spolupráci s Gymnáziem Rájec-Jestřebí, o. p. s. a ZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí, každoročně přispívají svými literárními počiny mladí autoři z místních i vzdálených škol. Porota ve složení učitelů, představitelů města, sponzorů soutěže a hosta - spisovatele, vybírá nejlepší z prací, jejichž autoři jsou pak odměněni.

Letos měli mladí účastníci jistě ztíženou pozici. Velká část literárních soutěží v naší zemi totiž byla zrušena, a snad proto měla letošní soutěž rekordní počet soutěžících a to často i z velmi vzdálených míst naší vlasti.

Jsme proto velmi rádi, že i v této velké konkurenci se studenti z našeho gymnázia opravdu neztratili. Celkem se od nás účastnilo 9 studentů (což je zřejmě také rekord). Je nám velkou ctí, že můžeme pogratulovat naší studentce Marii Prudké (prima), která zvítězila v kategorii próza (11–15 let) a studentce Anežce Cvečkové, která obsadila 2. místo v téže kategorii. Gratulujeme také studentu Jiřímu Huzlíkovi, který zvítězil v kategorii próza (16-20 let).

Velmi děkujeme i ostatním studentům, kteří se účastnili, letošní ročník byl totiž velmi vyrovnaný. Porota se shodla, že drtivá většina prací měla velmi vysokou úroveň.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

---sociální sítě---

.

--- infopanel ----

Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Komenského 240

679 02 Rájec-Jestřebí

T +420 516 432 181, +420 603 588 369

E kancelar@gymnaziumrajec.cz

---panel edupage---

---panel kalendář---

---panel fotoarchív---

---panel moodle---

int(1)

Novinky

  • Ut placerat nunc

    15.11.2016

    Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Nam arcu magna, pulvinar ut sagittis vel, convallis quis nisi

  • Lorem ipsum dolor sit amet

    14.11.2016

    Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.

Duis risus est

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.