Aktivity a projekty | Gymnázium Rájec-Jestřebí

Aktivity a projekty

Zde jsou k dispozici informace o pravidelných i jednorázových aktivitách školy. Významné místo mezi těmito aktivitami zastávají grantové projekty EU, kterých jsme se účastnili, účastníme a účastnit budeme :-) Naše škola klade důraz na takovou mezinárodní spolupráci, ze které mohou těžit jazykové, ale i sociální zkušenosti především studenti – i tato informace je dostupná právě zde! V záložce je k nahlédnutí i kalendář akcí daného školního roku. Nabídka záložky se ukáže, jakmile posunete kurzor na její název.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

---sociální sítě---

.

--- infopanel ----

Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Komenského 240

679 02 Rájec-Jestřebí

T +420 516 432 181, +420 603 588 369

E kancelar@gymnaziumrajec.cz

---panel edupage---

---panel kalendář---

---panel fotoarchív---

---panel moodle---

int(1)

Novinky

  • Ut placerat nunc

    15.11.2016

    Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Nam arcu magna, pulvinar ut sagittis vel, convallis quis nisi

  • Lorem ipsum dolor sit amet

    14.11.2016

    Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.

Duis risus est

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.