O škole

V této záložce najdete nejdůležitější informace o škole a jejím právním statutu. Seznámíme vás se vznikem a historií školy, představíme kolektiv současných zaměstnanců a správní orgány školy. Zájemcům o studium jsou určeny základní informace o nabízených studijních oborech a přednostech školy. Pokud hledáte fotografie a seznamy absolventů, abyste mohli uspořádat výroční setkání, pak jste na správném místě! V neposlední řadě jsou právě zde dostupné informace o volných místech, o spolupráci školy s městem Rájec-Jestřebí a samozřejmě dokumenty související se vzděláváním na našem gymnáziu. Nabídka záložky se ukáže, jakmile posunete kurzor na její název.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

---sociální sítě---

.

--- infopanel ----

Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Komenského 240

679 02 Rájec-Jestřebí

T +420 516 432 181, +420 603 588 369

E kancelar@gymnaziumrajec.cz

---panel edupage---

---panel kalendář---

---panel fotoarchív---

---panel moodle---

Novinky

  • Ut placerat nunc

    15.11.2016

    Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Nam arcu magna, pulvinar ut sagittis vel, convallis quis nisi

  • Lorem ipsum dolor sit amet

    14.11.2016

    Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.

Duis risus est

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.